Par mums

Latectus ir SEB grupas uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopsolī ar SEB banku, vienlaikus patstāvīgi pārvaldot savu nekustamā īpašuma portfeli.

Mūsu portfeli veido pabeigtas dzīvojamās platības un komercplatības, attīstības projekti, kā arī dažādiem lietošanas veidiem paredzēti zemes gabali.

Latectus pamatuzdevums ir tiesiskā ceļā iegādāties tos nekustamos īpašumus, kas savulaik kalpojuši par ķīlu SEB bankas finansētajiem hipotekārajiem kredītiem. Īpašumu iegāde notiek, piedaloties publiskās izsolēs. Tajās iegādāties īpašumu var jebkurš interesents, tādējādi nodrošinot īpašumu pārdošanu atbilstoši tirgus cenām.

Mūsu mērķis ir veicināt nekustamā īpašuma tirgus veselīgu atkopšanos un stabilu attīstību. Mēs centīsimies nodrošināt, ka nākotnē nekustamā īpašuma tirgū darbojas profesionāli uzņēmumi, kas veicina pozitīvu ekonomikas attīstību ilgtermiņā. Lai to paveiktu, mēs aktīvi sadarbojamies ar vietējiem būvniecības uzņēmumiem, arhitektiem, inženiertehniskajiem speciālistiem, attīstītājiem, nekustamā īpašuma pārdošanas aģentiem, juridiskajiem birojiem, īpašumu apsaimniekotājiem un citiem partneriem.

Mūsu ikdienas rūpes ietver gan darbu pie nekustamo īpašumu saglabāšanas, gan arī īpašumu attīstības.

Darbā ar ikvienu īpašumu mēs cenšamies nodrošināt, ka visi ar to saistītie juridiskie aspekti un dokumentācija ir sakārtoti – jeb lai nākotnes pircējs, iegādājoties īpašumu, neuzņemtos iepriekšējās šī īpašuma saistības.

Mēs rūpējamies, lai mūsu komercīpašumiem tiktu piesaistīti nomnieki. Vairumā gadījumu nomniekam ir arī iespēja iegādāties šo īpašumu un kļūt par tā īpašnieku.

SEB grupa ir izvēlējusies aktīvu un īpašumu apsaimniekošanas uzņēmumu BPT, lai nodrošinātu aktīvu un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus tās nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā