Mājas

Dzīvojamais objekts, Laipu iela 8B, Vecrīga, Rīga, 421.4 m2

Rajons/Pilsēta Rīga
Pilsēta / Mikrorajons Vecrīga
Iela Laipu iela
Platība (kv.m) 421.4 m2
Būvniecības gads 1909
Stāvu skaits 4
Ēkas veids Cits
Celtniecības materiāls Ķieģeļu
Apkure Nav pieejama
Apdare Daļēja apdare
Jaunā cena:   445 000 EUR
Iepriekšējā cena 470 000 EUR
Piedāvājiet savu cenu

Apraksts

Īpašums atrodas vēsturiskā un ekskluzīvā Rīgas teritorijā- Vecrīgā. Tuvējā apbūve ir ļoti daudzveidīga- dažādos laikmetos būvētās ierindas ēkas nosaka Vecrīgas kopējo siluetu. Pārliecinoši lielākajai daļai Vecrīgas apbūves ir piešķirts kultūras pieminekļa statuss. Šeit savu mājvietu daudzu desmitu gadu garumā radušas vairākas baznīcas, muzeji, sabiedriskās celtnes un vairāki laukumi.
Ēka celta 1869. gadā un 2009.gadā tā ir daļēji renovēta. Namīpašums lieliski iekļaujas unikālās apbūves kvartālos.
Četru stāvu dzīvojamā māja ar kopējo platību 421.4 m2. Ēkas nākotnes izmantošanas iespējas ir privātmāja vienai ģimenei, vai arī kā biroja telpas. Šobrīd ēkā ir izbūvēti četri dzīvokļi ar nepabeigtu pelēko apdari, platībā no 62.1 m2 līdz 78.8 m2 un 107.1 m2 plašas atpūtas telpas ēkas pagrabstāvā, bez apdares.
Izbūvēts elektropadeves pieslēgums. Ventilācijas sistēma ir daļēji izbūvēta. Pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija ir daļēji izbūvēta (pieejami ievadi ēkas pagrabstāvā).
Namīpašums Laipu ielā 8B atrodas valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa „Rīgas pilsētas vēsturiskais centrs” zonā. Īpašums atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā ar ieeju no iekšpagalma.
Rīgas Pasažieru Osta atrodas 2 km jeb 7 min brauciena attālumā, savukārt Starptautiskā lidosta „Rīga” sasniedzama 20 min brauciena attālumā.

Question icon

Vai Jums ir kādi jautājumi?

Inese Berga

Mobile icon +371 29257388